V době nouzového stavu doručujeme bez omezení, standardně do druhého dne.

Kategorie

Obaly a pouzdra na mobil Samsung Galaxy A10

Mobilní telefon Samsung Galaxy A10 nabízí velký 6.2" HD+ displej. Pokud chcete ochránit displej Vašeho telefonu, doporučujeme tvrzené sklo nebo ochrannou fólii.

Níže si můžete vybrat z naší nabídky obalů a krytů, které dokonale ochraní Váš telefon.

 

 

 

Obaly, pouzdra a kryty na Samsung Galaxy A10

Obaly, pouzdra nebo kryty na mobil nejsou jen úžasné designové doplňky, ale především tvoří nezbytnou ochranu vašeho telefonu Galaxy A10 před každodenními nástrahami: pády, škrábance, polití, hravé děti nebo nenechaví domácí mazlíčci.

 

Klíčové je zvolit vhodný typ ochrany, který je navržen přímo pro telefon Samsung A10. Protože jedině přesně padnoucí obal může telefon spolehlivě a dlouhodobě chránit.

 

Díky správné ochraně vaší A10tky ušetříte spoustu času i peněz do budoucna a užijete si maximální pohodlí při používání telefonu. Stačí si vybrat variantu, která vám bude nejlépe vyhovovat.

 

 

Gelové kryty pro Samsung Galaxy A10

Zadní gelové kryty jsou nejoblíbenější variantou obalu. Účinně ochrání vaši Galaxy A10 proti nárazu, poškrábání nebo vyklouznutí z ruky. Lze je snadno a rychle vyměnit. Velkou výhodou je jejich vzhled: jsou k dostání v bezpočtu barevných variant s nejrůznějšími vzory. Uspokojí tedy i ten nejnáročnější vkus a budete je moci střídat podle nálady či situace.

 

 

Peněženková pouzdra pro Samsung A10

Tyto obaly někdy zvané také Knížkové nebo Flipové ocení všichni, kteří chtějí mít po ruce jak mobil, tak kreditní karty a vizitky. Peněženkové pouzdro poskytne vašemu telefonu Samsung Galaxy A10 vysokou míru ochrany, a to včetně displeje. Díky strategicky umístěným výřezům máte přístup ke konektorům, aniž byste museli pouzdro otevřít. Magnetické zapínání se postará o to, aby se obal nechtěně neotevíral.

 

Klasická pouzdra pro Samsung Galaxy A10

Milovníci tradice s oblibou volí klasická pouzdra, do nichž lze Galaxy A10 shora zasunout. Nejen že obal vypadá elegantně, ale zároveň telefon chrání ze všech stran, a to včetně displeje. Můžete ho v něm bezpečně strčit do tašky nebo kapsy bez obav, že se poškrábe.

 

 

Plastové obaly na Samsung A10

Pevné zadní kryty jsou vyrobeny z natolik odolného plastu, že poskytnou vašemu telefonu Samsung Galaxy A10 nejvyšší možnou ochranu proti nárazu zezadu i zboku. Protože ale nekryjí displej, je třeba kryt doplnit tvrzeným sklem či fólií, abyste předešli jeho poškození.

 

 

 

Odolné obaly a kryty pro Samsung Galaxy A10

Nejste ochotni nic riskovat a chcete své Galaxy A10tce dopřát nejlepší dostupnou ochranu? Pak si vyberte z nabídky skutečně odolných obalů či krytů, které zabezpečí váš telefon proti poškrábání, silným nárazům, pádům a jiným nástrahám, které mohou zařízení nevratně poškodit.

 

Tvrzená skla a fólie pro Samsung Galaxy A10

Vybrali jste si krásný kryt, ale chcete zároveň ochránit i displej? Právě přední část je nejzranitelnějším místem vašeho telefonu Samsung Galaxy A10. Proti běžným nečistotám, prachu a poškrábání dobře poslouží ochranná fólie. Ještě silnější ochranu poskytují tvrzená skla, která minimalizují riziko prasknutí displeje a jiných mechanických poškození.


Vyberte podkategorie Galaxy A10 :
Zobrazení
Třídit podle:
Výrobků na stranu:
Předchozí Další